Služby

Fullservis  —  řešení na míru

Full servis řešení na míru je služba, která představuje v oblasti procesních kapalin, olejů a veškerých maziv komplexní řešení přímo na místě u zákazníka. V praxi to znamená převzetí celé správy olejového hospodářství včetně obráběcích kapalin a jiných technologických kapalin externí firmou.

Péče o obráběcí kapaliny pomocí UV záření

Toto zařízení umí pomocí UV (ultrafialové) záření redukovat bakterie v obráběcích emulzích, pracích kapalinách a kalících polymerech bez používání toxických biocidů. Jedná se o budoucnost v provozu a v péči o obráběcí kapaliny.

Tvorba plánu údržby

Zmapování podniku – zejména umístění a technické parametry strojů, vytvoření servisních plánů, zavedení systému údržby, zavedení systému pravidelné diagnostiky olejových náplní a obráběcích kapalin

Péče o obráběcí kapaliny

Poskytujeme profesionální péči o vodou mísitelné obráběcí kapaliny za účelem zajištění jejich maximální životnosti a výkonu. Součástí péče o obráběcí kapaliny je také čištění obráběcích strojů a pravidelná diagnostika obráběcích kapalin v provozu.

Ošetřování olejových náplní

Poskytujeme profesionální péči o olejové náplně za účelem zajištění bezpečného chodu strojních zařízení, prodloužení životnosti oleje a optimalizace odpadového hospodářství.

Čištění obráběcích strojů

Naší doménou je čištění obráběcích strojů a výrobních linek. Používáme vlastní filtrační techniku, odmašťovadla, zajistíme likvidaci vzniklého odpadu.

Total Fluid Management (TFM)

TFM řešení na míru, je služba která představuje v oblasti procesních kapalin, olejů a veškerých maziv komplexní řešení přímo na místě u zákazníka. V praxi to znamená, převzetí celé správy olejového hospodářství včetně obráběcích kapalin a jiných technologických kapalin externí firmou.
Potřebujete poradit? Rádi vám poradíme.